Kupuj Premijum, plaćaj manje: 20% popusta uz Visa karticu

online kupovina

26/07/2024

Komuna je mesto #1 za posebnu kupovinu. Bilo da tražiš najkvalitetnije ili najjedinstvenije proizvode, mi imamo neverovatnu selekciju od 700 brendova sa više od 15.000 proizvoda. Ne moraš više da tražiš svugde, sada su svi na jednom mestu.

A najbolje od svega je što sada možeš uživati u tvojim omiljenim Premijum proizvodima po najpovoljnijoj ceni do sad.

Žena poručuje Premijum proizvode sa Komuna marketplace-a i plaća Visa karticom da bi ostvarila 20% popust.

Uživaj u Premijum proizvodima uz Komunu i Visa karticu

Šta povezuje Visa kompaniju i Komunu? Ljubav prema domaćim brendovima i malim preduzećima. Visa već godinama aktivno podržava male biznise pružajući im pomoć na putu njihovog razvoja.

Možeš i ti biti deo podrške. Ukoliko obaviš online kupovinu kod Premijum brendova na našoj platformi i platiš Visa karticom ostvaruješ neverovatan popust od 20% na ceo njihov asortiman. Ovo je prilika da uz uštedu uživaš u vrhunskim ručno rađenim proizvodima koji su pažlljivo odabrani samo za tebe.

Ko su Premijum brendovi?

Na našem marketplace-u možeš primetiti da pojedini prodavci imaju oznaku "Premijum brend" na svojim proizvodima. Ova oznaka predstavlja najviši standard kvaliteta i garantuje ti da su istaknuti proizvodi prošli detaljnu manuelnu proveru, osiguravajući vrhunski kvalitet, besprekorno pakovanje i tačnu isporuku. Pored toga, Premijum brendovi nude kupcima dodatne pogodnosti kao što su fleksibilne mogućnosti zamene ili povrata proizvoda, uz mogućnost dogovora.

Naš cilj je da tvoja kupovina bude sigurna, brza i bez stresa.

Kako iskoristiti popust?

1. Poseti Komunu: Prelistaj našu platformu i istraži širok asortiman Premijum brendova.
  2. Odaberi proizvode: Pronađi proizvode koji ti se dopadaju, sa oznakom Premijum brend i dodaj ih u korpu.
  3. Izaberi metod plaćanje Visa karticom: Prilikom završetka kupovine, unesi broj tvoje Visa kartice kao metod plaćanja i automatski ostvari popust od 20%.

I ne zaboravi, ne postoji ograničenje na broj porudžbina na koje možeš ostvariti ovu pogodnost, zato uživaj u kupovini!

Kupuj Premijum brendove 20% jeftinije sa Visa karticom!